Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Czyżyny i okolice - 5 inwestycji

Fajny Dom IV

Kraków, Czyżyny Ul. Sołtysowska 12

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:65 mieszkań

Powierzchnia:29.03-72.63 m2

Liczba pokoi:1 - 3

Cena:od 5 300 PLN/m2

Deweloper: MOTA-ENGIL REAL ESTATE

Aleja Pokoju

Kraków, Czyżyny Aleja Pokoju 83

Termin oddania: III kwartał 2019

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:5900

Deweloper: Atal S.A. - filia Kraków

Osiedle Dywizjonu 303

Kraków, Czyżyny ul. Franciszka Hynka

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32-141 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Proins S.A.

Sołtysowska PARK

Kraków, Czyżyny ul. Sołtysowska 10B

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32.58-99.74 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Instal Kraków S.A.

Wężyka 10

Kraków, Czyżyny ul. Wężyka 10

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:45.22-63.74 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Wawel Service Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Czyżyny

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Dasta Invest rozpoczyna nową inwestycję przy ul. Hynka

Spółka Dasta Invest rozpoczyna realizację kolejnego projektu mieszkaniowego na krakowskich Czyżynach. Osiedle przy ulicy Hynka sąsiadować będzie z jedną z wcześniejszych inwestycji dewelopera przy ul. Marii Dąbrowskiej. Nowy kompleks zaprojektowany został przez mgr inż. arch. Adama Kozika z pracowni Ar-De Studio, a jego ukończenie planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku.

Hynka jest osiedlem powstającym z myślą o rodzinach i młodych, rozwijających się osobach. Kompleks zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, zagwarantuje dostęp do bardzo bardzo dobrej infrastruktury i komunikacji. W bliskim sąsiedztwie inwestycji przyszli mieszkańcy bez problemu odnajdą sklepy, pocztę, punkty usługowe, placówki edukacyjne, kościół, a także przychodnie lekarskie. Budynek Hynka cechować będzie nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe. W obiekcie rozmieszczone zostaną funkcjonalne i przestrzennie zaprojektowane lokale mieszkalne. Najmniejsze z dostępnych mieszkanie dwupokojowe zajmować będzie powierzchnię nieco ponad 29 mkw, zaś największy lokal pięciopokojowy – ponad 104 mkw. Wszystkie mieszkania oferowane będą z przestronnymi loggiami. Kondygnacja podziemna obiektu Hynka posłuży jako przestrzeń do stworzenia wielostanowiskowego garażu podziemnego. Znajdzie się w nim 114 stanowisk parkingowych, które zadbają o potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców. Na terenie zewnętrznym osiedla planuje się zaaranżowanie wspólnego, zielonego terenu, który uzupełnią elementy rekreacyjne oraz mała architektura.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trwa budowa i sprzedaż mieszkań na osiedlu Centralna Park

Spółka LC Corp kontynuuje proces budowy i sprzedaży lokali mieszkalnych, powstających w ramach inwestycji Centralna Park na krakowskich Czyżynach. Aktualnie realizowane są dwa pierwsze etapy osiedla, obejmujące budynki D oraz E. Ceny sprzedaży mieszkań rozpoczynają się od 4900 zł/mkw.

Centralna Park to osiedle zlokalizowane na północno-wschodnim obszarze Krakowa, które docelowo składać się będzie z pięciu obiektów wielorodzinnych. Łącznie we wszystkich etapach inwestycji planuje się budowę ponad 800 lokali mieszkalnych, posiadających zróżnicowane układy i metraże. Projekt zrealizowany zostanie ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność mieszkań. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców w ramach kompleksu planuje się budowę garażu podziemnego oraz naziemnych miejsc postojowych. W aktualnej ofercie sprzedaży osiedla Centralna Park znajduje się 109 lokali mieszkalnych, powstających w ramach dwóch pierwszych faz inwestycji. Nabywcy mogą wybierać spośród mieszkań posiadających dwa, trzy lub cztery pokoje, do których przynależą balkony lub loggie. Powierzchnia najmniejszego z dostępnych lokali to niespełna 34 mkw, zaś największe zajmuje blisko 85 mkw. Zakończenie realizacji pierwszego obiektu inwestycji Centralna Park deweloper zaplanował na drugi kwartał przysz...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Start sprzedaży mieszkań z II etapu osiedla Centralna Park

Firma LC Corp rozpoczęła sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu inwestycji Centralna Park na krakowskich Czyżynach. Oferta osiedla powiększyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach budynku E, którego planowany termin ukończenia to pierwszy kwartał 2018 roku. Jednocześnie trwa budowa i sprzedaż mieszkań z obiektu D, stanowiącego pierwszy etap inwestycji, z planowanym zakończeniem w drugim kwartale 2017 roku. Ceny sprzedaży lokali mieszkalnych rozpoczynają się od 4900 zł/mkw.

Centralna Park to osiedle powstające na północno-wschodnim obszarze stolicy Małopolski, w odległości zaledwie sześciu kilometrów od Rynku. Docelowo kompleks tworzyć będzie pięć obiektów wielorodzinnych z łączną liczbą ponad 800 mieszkań. O komfort zmotoryzowanych mieszkańców zadbają garaże w kondygnacjach podziemnych wraz z miejscami postojowymi na zewnętrznym terenie osiedla. Oferta inwestycji zawiera lokale mieszkalne posiadające zróżnicowane układy i metraże, które zaprojektowano z myślą o zapewnieniu jak największego stopnia funkcjonalności. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony i loggie. Niewątpliwy atut inwestycji Centralna Park stanowi jej lokalizacja. Dzielnica, na której powstaje kompleks cechuje się dużą liczbą miejsc rekreacyjnych oraz atrakcyjnymi terenami zielonymi. Bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu stanowi Park Lotników Polskich. W pobliżu mieszczą się obiekty handlowe i usługowe, placówki oświatowe oraz obiekty sportowe. Dodatkowy walor stanowi rozwinięta kom...