Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Podgórze Duchackie i okolice - 2 inwestycje

Malwy

Kraków, Podgórze Duchackie ul. Bochenka 14a

Termin oddania: I kwartał 2017

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:36-85 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Bryksy

Piaski Nowe, ul. Bochenka

Kraków, Podgórze Duchackie ul. Bochenka

Termin oddania: IV kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:34.31-51.62 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Krakoin

Aktualności Dzielnica Podgórze Duchackie

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Na Podgórzu Duchackim powstanie osiedle Lokum Vista

Firma Lokum Deweloper wybuduje kolejne atrakcyjne osiedle w Krakowie. Inwestycja o nazwie Lokum Vista powstanie na obszarze dzielnicy Podgórze Duchackie. W ramach I etapu kompleksu planuje się budowę 146 lokali mieszkalnych, które już teraz trafiły do sprzedaży. Zakończenie realizacji pierwszej fazy inwestycji datuje się na drugi kwartał przyszłego roku.

Lokum Vista to osiedle zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących wysokiego standardu i wygodnej przestrzeni do zamieszkania. Inwestycję cechuje ponadczasowa elegancja, oryginalny design oraz nowoczesny, europejski charakter. W pierwszym etapie projektu powstanie budynek o prostej bryle i przyjaznej estetyce. Architektura obiektu utrzymana zostanie w delikatnych, pastelowych barwach. W jego obrębie znajdzie się 146 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych układach – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Najmniejsze dostępne lokum posiadać będzie powierzchnię około 31 mkw, zaś największe zajmie blisko 90 mkw. Mieszkania posiadać będą dostęp do przestronnych balkonów, tarasów bądź ogródków. Osiedle Lokum Vista objęte zostanie ogrodzeniem oraz monitoringiem. O potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców zadbają garaże podziemne wraz z naziemnymi miejscami postojowymi. Przestrzeń przy obiekcie zostanie starannie zaaranżowana w formie wewnętrznego dziedzińca, na którym powstanie strefa relaksu, fontanna oraz bezpieczny plac zabaw. Teren przy obiekcie uzupełni zielona roślinność. Dużym walorem inwestycji będzie również jej otoczenie z rozwinięta infrastrukturą i komunikacją miejską.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Zacisze Kordiana – drugi etap już w sprzedaży

Spółka Matejek poinformowała o rozpoczęciu budowy i sprzedaży mieszkań zaprojektowanych w ramach drugiej fazy inwestycji Zacisze Kordiana. Osiedla powstające na obszarze krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie powiększy się tym samym o 100 nowych lokali mieszkalnych. Zakończenie tego etapu inwestycji deweloper planuje na czwarty kwartał przyszłego roku.

Oferta drugiego etapu kompleksu Zacisze Kordiana obejmuje 100 komfortowych mieszkań z przestronnymi balkonami, przydomowymi ogrodami lub tarasami. Potencjalni nabywcy mają możliwość wyboru spośród mieszkań o układach dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania umiejscowione na piątym piętrze, do których przynależą duże tarasy. O wygodę przyszłych lokatorów zadbają komórki użytkowe, które rozmieszczone zostaną na wszystkich kondygnacjach oraz w części podziemnej. Dodatkowo pod budynkiem planuje się również budowę garażu z miejscami postojowymi dla samochodów, który z pewnością docenią zmotoryzowani mieszkańcy. Inwestycja Zacisze Kordiana II skierowana jest zarówno do osób młodych rozpoczynających dorosłe życie, singli ceniących swoją niezależność, a także do rodzin z dziećmi, które poszukują większych przestrzeni. Dzięki dużej funkcjonalności i zróżnicowanym metrażom, mieszkania oferowane w ramach osiedla są w stanie spełnić wymagania każdej...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Ostatnie mieszkania na osiedlu Nowe Bochenka

W ofercie kompleksu Nowe Bochenka wciąż dostępne są gotowe lokale mieszkalne o dużym zróżnicowaniu metrażowych i układowym. Mieszkania oferowane są w atrakcyjnych cenach sprzedaży, a część z nich kwalifikuje się również do otrzymania dofinansowania w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle zlokalizowane jest na obszarze krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie.

Nowe Bochenka to kompleks mieszkalny zlokalizowany u zbiegu ulic Nowosądeckiej i Wielickiej, którego bezpośrednie sąsiedztwo stanowi Park Rzeczny Drwinka. Dzięki wyjątkowej lokalizacji osiedle gwarantuje swobodny dostęp do placówek edukacyjnych, obiektów medycznych, a także komunikacji miejskiej. Mieszkańcy kompleksu nie mają problemu z dotarciem do centrum Krakowa, a jednocześnie mogą korzystać z uroków pobliskich terenów zielonych. Łącznie w ramach realizacji inwestycji powstało 388 lokali mieszkalnych, z czego ostatnie 46 mieszkań nadal znajduje się w ofercie sprzedaży. Szeroki wybór dostępnych metraży pozwala na wybór lokalu idealnie dopasowanego do potrzeb nabywcy. Na osiedlu można zakupić zarówno funkcjonalną kawalerkę zajmującą od 28 mkw, mieszkanie dwupokojowe o metrażu od 46 mkw, jak i lokale z trzema oraz czterema pokojami, których powierzchnie sięgają do 160 mkw. Budowa inwestycji Nowe Bochenka została już w pełni ukończona, z zachowaniem wysokiej estetyki budynku i...