Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Zwierzyniec i okolice - 3 inwestycje

Antracita

Kraków, Zwierzyniec ul. Piastowska

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:91-133 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Proxima-Service Spółka z o.o.

Apartamenty KRJ

Kraków, Zwierzyniec ul. Królowej Jadwigi

Termin oddania: 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:43.13-69.54 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Perfect Home Development Sp. z o.o.

Apartamenty Przy Złotej

Kraków, Zwierzyniec ul. Złota

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:54-130 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Wojt Bud Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Zwierzyniec

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rezydencja Stachowicza 5 – nowa prestiżowa inwestycja na Zwierzyńcu

Na obszarze krakowskiego Zwierzyńca firma Capital Park realizuje wyjątkowy projekt mieszkalny – rezydencję Stachowicza 5. Nazwa inwestycji nawiązuje do jej lokalizacji i patrona ulicy, znanego krakowskiego artysty, malarza tworzącego na przełomie XVIII/XIX wieku. Wraz z budową obiektu deweloper prowadzi sprzedaż luksusowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych w ramach inwestycji.

Rezydencja Stachowicza 5 jest budynkiem zaprojektowanym z dużą troską o bezpieczeństwo i komfort przyszłych lokatorów, przy jednoczesnym uwzględnieniu weryfikacji osób odwiedzających. W części parterowej obiektu powstanie hol z recepcją, która pełnić będzie funkcje informacyjne i kontrolne. Bryła budynku wyróżniać się będzie wysokimi walorami estetycznymi oraz dbałością o detale. W obrębie rezydencji Stachowicza 5 rozlokowanych zostanie 30 apartamentów o układach od jedno- do czteropokojowych. Powierzchnie mieszkań kształtować się będą w granicach 38-105 mkw. Do lokali umiejscowionych na parterze przynależeć będą prywatne ogródki, zaś do apartamentów na wyższych kondygnacjach balkony i tarasy. Wszystkie mieszkania cechować się będą możliwością tworzenia indywidualnych aranżacji wnętrz oraz maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Inwestycja Stachowicza 5 to projekt o wysokim standardzie funkcjonowania, którego podstawy stanowią bezpieczeństwo, prestiż, elegancja i poczucie wyjątkowości. Swój wymarzony apartament odnajdą tu osoby znajdujące się na różnych etapach życia – będą to zarówno osoby młode, jak i rodziny z dziećmi.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Hortus Apartments – gotowe apartamenty wciąż w sprzedaży!

Hortus Apartments jest prestiżową inwestycją mieszkaniową, zrealizowaną na obszarze krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec. W ofercie sprzedaży ukończonego już osiedla nadal znajdują się wolne apartamenty, skierowane do najbardziej wymagającej grupy nabywców. Zakup mieszkania na osiedlu jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących odnaleźć wyciszenie i komfortowe warunki do prowadzenia codziennej egzystencji.

Hortus Apartments to osiedle łączące nowoczesny design i piękno przyrody. Inwestycja wyróżnia się wykorzystaniem współczesnych trendów w architekturze, które wzbogacono przez harmonijnie zaprojektowane, prywatne ogrody. Wyjątkowy charakter inwestycji podkreśla najwyższa estetyka apartamentów połączona z ich dyskretną elegancją. Projekt Hortus Apartments jest synonimem najwyższej jakości, nowoczesności zestawionej z naturą, kunsztu i precyzji. Twórcy osiedla zadbali nawet o najmniejsze detali inwestycji, tworząc tym samym komfortowe prywatne przestrzenie. Znaczącym walorem projektu jest połączenie tradycyjnej technologii i innowacyjnej techniki, które nadają ekskluzywnego charakteru, a jednocześnie zapewniają najwyższy poziom wygody. W aktualnej ofercie osiedla Hortus Apartments znajdują się 23 gotowe apartamenty, które mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród dostępnych mieszkań znajdują lokale o układach od dwu- do czteropokojowych, których powier...