Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Bronowice i okolice - 5 inwestycji

Lazurowy Park Bronowice

Kraków, Bronowice ul. Filtrowa / Zygmunta Starego

Termin oddania: IV kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32.11-106.06 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Atal S.A. - filia Kraków

Lea Residence

Kraków, Bronowice ul. Juliusza Lea

Termin oddania: gotowy

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:25-82 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:7800 - 9500 PLN

Deweloper: TĘTNOWSKI DEVELOPMENT

Małe Błonia Kraków

Kraków, Bronowice ul. Przybyszewskiego 68

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:35-96 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Bryksy

Osiedle Sosnowiecka II

Kraków, Bronowice ul. Sosnowiecka

Termin oddania: II kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:33-93 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Przedsięb. Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton

Wrocławska 80

Kraków, Bronowice ul. Wrocławska

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:54.8-90.9 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: TĘTNOWSKI DEVELOPMENT

Aktualności Dzielnica Bronowice

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Activ Investment wybuduje Osiedle Stańczyka

W planach firmy Activ Investment pojawiła się realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej na krakowskich Bronowicach. Mieszkania z projektu o nazwie Osiedle Stańczyka już wkrótce pojawią się w ofercie sprzedaży dewelopera. Lokale dostępne będą dla nabywców w cenach już od 5600 zł/mkw.

Osiedla Stańczyka tworzyć będą dwa budynki wielorodzinne, których budowa podzielona zostanie na dwa etapy. Rozpoczęcie realizacji pierwszego z obiektów zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku. Kompleks powstanie na północno - zachodnim obszarze stolicy Małopolski. W ofercie pierwszego etapu Osiedla Stańczyka znajdzie się 158 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych metrażach i komfortowych rozkładach jedno-, dwu- i trzypokojowych. Duże zróżnicowanie mieszkań pozwoli na wybór lokalu idealnie dostosowanego do oczekiwań nabywcy, a co za tym idzie na spełnienie potrzeb różnych grup nabywców. Z myślą o komforcie przyszłych lokatorów osiedla, w projekcie budynków uwzględniono przestrzeń na stworzenie komórek lokatorskich. Co więcej planuje się budowę wielostanowiskowego garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla mieszkańców, a także dodatkowych stanowisk parkingowych na terenie zewnętrznym. Osiedle Stańczyka zlokalizowane będzie w odległości zaledwie 3,5 kilometra od centrum Krakowa. Dogodne położenie kompleksu zapewni jego przyszłym mieszkańcom dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W otoczeniu inwestycji nie zabraknie również licznych przystanków komunikacyjnych, które umożliwią szybkie i wygodne dotarcie do niemal każdej części stolicy Małopolski.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza sprzedaż Apartamentów Przybyszewskiego 64

Firma Atal S.A. rozpoczęła proces sprzedaży lokali mieszkalnych zaprojektowanych w ramach swojego nowego projektu mieszkaniowego na krakowskich Bronowicach. Apartamenty Przybyszewskiego 64 to inwestycja, w ramach której planuje się budowę kompleksu mieszkalnego, tworzonego przez siedmiopiętrowy obiekt jednosegmentowy oraz dwa pięciopiętrowe segmenty.

Osiedle, którego projekt przygotowała pracowania AP Szczepaniak, wyróżniać się będzie estetyczną i minimalistyczną architekturą. W obrębie kompleksu rozlokowane zostaną 92 lokale mieszkalne, pomieszczenie o przeznaczeniu usługowym, komórki użytkowe oraz 111 stanowisk parkingowych dla samochodów. Budowa kompleksu zakończona zostanie w ostatnim kwartale 2017 roku. Oferta inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 zawiera 92 lokale mieszkalne w cenach od 7,5 tys. zł/mkw. Powierzchnie dostępnych mieszkań kształtują się w przedziale od 30 do niespełna 104 mkw, zaś ich układy od jedno- do pięciopokojowego. Najnowszy projekt firmy Atal cechować się będzie zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i licznych udogodnień. W obrębie kompleksu zaprojektowano nowoczesny garaż z platformami parkingowymi, który umożliwi maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna aranżacja terenu zewnętrznego wraz z jego estetycznym wykończeniem, ogrodzeniem i starannie zaprojektow...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Osiedle 7 Życzeń powiększa się o kolejne budynki

Firma Acar Developer poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali mieszkalnych z kolejnych budynków, zaprojektowanych w ramach Osiedla 7 Życzeń. Inwestycja realizowana na obszarze krakowskiej dzielnicy Bronowice powiększy się tym samym o obiekty 18 i 19, których planowany termin ukończenia to czwarty kwartał 2016 roku. W ofercie projektu dostępne są nadal mieszkania powstałe we wcześniejszych etapach.

Osiedle 7 Życzeń jest kameralnym kompleksem willi miejskich, który skierowany jest do klientów ceniących piękno własnego otoczenia, pragną cieszyć się zakupionym mieszkaniem, a jednocześnie zakupić lokal w atrakcyjnej cenie. Aktualna oferta inwestycji pozwala na nabycie wymarzonego mieszkania w cenie nieco ponad 220 tys. zł. Osiedle 7 Życzeń charakteryzuje się nowoczesną, a zarazem klasyczną architekturą, która doskonale współgra z sąsiadującą zabudową jednorodzinną. Budynki utrzymane zostaną w stonowanej kolorystyce z dominującą ciepła bielą i szarością drewna calvados oraz antracytu. Lekkość brył budynków zostanie zwiększona przeszkleniami i narożnymi tarasami. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń deweloper przygotował szeroki wachlarz różnorodnych lokali mieszkalnych, które mogą spełnić wymagania niemalże wszystkich grup nabywców. W ofercie niedrogie kompaktowe mieszkania typu studio, przestronne dwupokojowe lokale zajmujące od 42 do 52 mkw, a także trzy- czteropokojowe...