Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Grzegórzki i okolice - 15 inwestycji

Willa pod Modrzewiami

Kraków, Grzegórzki ul. Olszyny 8a

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:4 mieszkania

Powierzchnia:60.63-95.93 m2

Liczba pokoi:3 - 4

Cena:od 7 700 zł/m2

Deweloper: DK- DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Apartamenty Al. Daszyńskiego

Kraków, Grzegórzki Al. Daszyńskiego 12

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:17 mieszkań

Powierzchnia:66-116 m2

Liczba pokoi:2 - 4

Cena:od 7 700 PLN/m2

Deweloper: Daxen Sp. z o.o.

Apartamenty Wesoła

Kraków, Grzegórzki ul. Grzegórzecka 13

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:26.03-149.54 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Apartamenty Wesoła

Apatramenty Mogilska

Kraków, Grzegórzki ul. Mogilska

Termin oddania: I kwartał 2018

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27-59 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Activ Investment Sp. z o.o.

Bajeczna Apartamenty

Kraków, Grzegórzki Bajeczna

Termin oddania: Gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:29.1-91.9 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

Deweloper: Atal S.A. - filia Kraków

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki ul. Cystersów 26

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:45.16-73.07 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Budrem Sp. z o.o.

Cystersów II

Kraków, Grzegórzki ul. Fabryczna

Termin oddania: I kwartał 2017

Liczba mieszkań:85 mieszkań

Powierzchnia:33.32-112.78 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Budrem Sp. z o.o.

Dąbie Park

Kraków, Grzegórzki ul. Dąbska

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:63-108 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: CABA Development

Eldorado

Kraków, Grzegórzki Al. Jana Pawła II

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:28-113 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Awim Grupa Inwestycyjna

Graffit House

Kraków, Grzegórzki ul. Rogozińskiego 12

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:29.5-100 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Bryksy

Aktualności Dzielnica Grzegórzki

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Osiedle Bajeczna Apartamenty na finiszu

Realizacja inwestycji Bajeczna Apartamenty na krakowskich Grzegórzkach zbliża się ku końcowi. Eleganckie apartamentowce są przyjemnym akcentem architektonicznym tej części miasta, a jednocześnie harmonijnie współgrają z otaczającą zabudową.

Bajeczna Apartamenty to zespół trzech nowoczesnych obiektów wielorodzinnych, które zaprojektowano z myślą o estetyce oraz wygodzie mieszkańców. W obrębie budynków rozlokowano 186 funkcjonalnych mieszkań o rozkładach od jedno- do czteropokojowych. Powierzchnie mieszkań na osiedlu kształtują się w przedziale 29-92 mkw. Inwestycja Bajeczna Apartamenty wyróżnia się licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. O potrzeby zmotoryzowanych zadbają 84 stanowiska postojowe w garażu na parterze, uzupełnione o dodatkowe 39 miejsc parkingowych na terenie zewnętrznym. Co więcej w projektach budynków uwzględniono stworzenie 45 komórek lokatorskich. Osiedle Bajeczna Apartamenty objęty zostanie ogrodzeniem, co w znacznym stopniu zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Cały teren kompleksu wyróżniać się będzie estetyką wykończenia, a same budynki efektownymi elewacjami. Dzięki spójnym nawierzchniom i elementom zieleni osiedle doskonale wpisuje się w otoczenie. Dużym atutem inwestycji jest znakomita lokalizacja, która zapewnia znakomite połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa oraz jego pozostałymi dzielnicami.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Na Grzegórzkach powstanie nowoczesne osiedle – Aleja Pokoju 83

Firma ATAL wybuduje kolejne osiedle mieszkaniowe w Krakowie. Projekt o nazwie Aleja Pokoju 83 zrealizowany zostanie na obszarze dzielnicy Grzegórzki. Nowoczesny kompleks cechować się będzie kameralnym, a zarazem eleganckim charakterem. Już teraz deweloper rozpoczął proces sprzedaży mieszkań, których planowany termin oddania do użytku to czwarty kwartał 2019 roku.

Osiedle Aleja Pokoju 83 tworzyć będą cztery obiekty wielorodzinne, w których łącznie rozlokowane zostaną 202 mieszkania. Najmniejsze z nich posiadać będzie powierzchnię nieco ponad 36 mkw, zaś największe zajmie niemal 90 mkw. Na nabywców czekać będą lokale o układach od jedno- do czteropokojowego, które wyróżniać się będą wysokim standardem, dużymi przeszkleniami i znaczną elastycznością przestrzeni. Do mieszkań przynależeć będą przestronne balkony oraz funkcjonalne loggie. Oferta inwestycji Aleja Pokoju 83, poza komfortowymi mieszkaniami, obejmuje 10 lokali usługowych o metrażach wahających się w przedziale 54-97 mkw oraz 166 komórek lokatorskich. W budynkach powstaną garaże podziemne z 263 miejscami parkingowymi, a dodatkowe 9 stanowisk postojowych usytuowanych zostanie na terenie zewnętrznym. Obiekty tworzące Aleję Pokoju 83 posiadać będą proste, estetyczne bryły oraz elewację utrzymaną w bieli, szarości i brązie. Otoczenie osiedla zagwarantuje wygodny dostęp do terenów rekr...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Apartamenty Mogilska III już w sprzedaży

Firma Active Investment rozpoczyna sprzedaż mieszkań z trzeciego etapu inwestycji Apartamenty Mogilska. Do oferty trafiło 116 mieszkań, które umiejscowione zostaną w obrębie 14-piętrowego budynku. Ich ceny sprzedaży rozpoczynają się od 6800 zł/mkw. Niemal wszystkie lokale powstające w ramach pierwszych dwóch faz kompleksu znalazły już nowych właścicieli.

Apartamenty Mogilska to unikatowa inwestycja, która realizowana jest na obszarze krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Osiedle wyróżnia się nowoczesna architekturą i wysoką jakością wykonania. W ramach inwestycji powstają zróżnicowane pod względem układów i powierzchni mieszkania, które są w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania klientów. Najnowszy etap inwestycji obejmuje komfortowe lokale mieszkalne z metrażami wahającymi się w granicach 25-51 mkw. Wszystkie apartamenty charakteryzują się dużą funkcjonalnością i swobodą tworzenia indywidualnych aranżacji wnętrz. Wśród najważniejszych atutów projektu na uwagę zasługuje znakomita lokalizacja. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz znakomity dostęp do komunikacji publicznej z pewnością wpłyną na podwyższenie jakości życia i komfortu mieszkańców osiedla. Budowa obiektów wielorodzinnych zaprojektowanych w ramach kompleksu Apartamenty Mogilska przebiegać będzie w kilku fazach. Realizacja pierwszego etapu inwestycji zakończy się w czwart...