Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Nowa Huta i okolice - 1 inwestycja

Osiedle Szklane Domy

Kraków, Nowa Huta ul. Gardy-Godlewskiego

Termin oddania: II kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:33.31-59.97 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Proins S.A.

Aktualności Dzielnica Nowa Huta

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Osiedle Botanika – nawa inwestycja w dzielnicy Nowa Huta

Spółka Stylhut wybuduje nowy kompleks mieszkaniowy w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta. Inwestycja o nazwie Osiedle Botanika zakłada powstanie unikalnych budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpiszą się w otaczającą przyrodę. Rolę generalnego wykonawcy projektu pełni Spółka Grimbud, a zakończenie prac datuje się na trzeci kwartał 2018 roku.

Osiedle Botanika to inwestycja wyróżniająca się wysoką jakością, która widoczna jest w: wygodnej, pięciopiętrowej zabudowie, funkcjonalnych balkonach i ogródkach, garażach podziemnych, windach i optymalnych rozwiązaniach architektonicznych. Kompleks cechuje przyjazna i inspirująca atmosfera, będąca efektem przemyślnej aranżacji części wspólnych oraz umieszczonej na elewacji budynków zielnej roślinności. W ofercie Osiedla Botanica znajdują się lokale mieszkalne posiadające dostęp do balkonów lub ogródków. Ich powierzchnie kształtują się od 29 do 89 mkw i cechują się wysokim poziomem funkcjonalności. Dzięki gwarancji wygody i bezpieczeństwa mieszkania te stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla singli, młodych par, jak oraz rodzin z dziećmi. Przyszli mieszkańcy kompleksu z pewnością docenią liczne udogodnienia w postaci wind, stanowisk parkingowych, a także garaży podziemnych. Niewątpliwy atut Osiedla Botanika stanowi lokalizacja. Urokliwe otoczenie przyrody i dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej zapewnią możliwość prowadzenia wygodnego życia na co dzień. W pobliżu inwestycji mieszkańcy odnajdą szkoły, przedszkola, ośrodki kultury, teatry, sklepy, miejsca pracy oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Osiedle Pod Orzechem – nowy kameralny projekt w Krakowie

Firma Vivienda Investment rozpoczęła realizację nowej inwestycji mieszkaniowej w stolicy Małopolski. Osiedle Pod Orzechem powstanie w dzielnicy Nowa Huta i składać się będzie z dwunastu bliźniaczych domów. Na nabywców zainteresowanych ofertą kompleksu czekają 24 funkcjonalne mieszkania, które zostaną ukończone w czwartym kwartale przyszłego roku.

Osiedle Pod Orzechem to zespół dwunastu obiektów w zabudowie bliźniaczej. Każdy budynek składa się z dwóch mieszkań o metrażach wynoszących 49 i 95 mkw. Większy z lokali mieszkalnych posiada układ dwupoziomowy i zajmuje część parterową obiektu oraz pierwsze piętro. Mieszkanie to oferowane jest z garażem, balkonem i ogródkiem. Mniejszy lokal umiejscowiony jest na drugim piętrze budynku i posiada dostęp do wyjątkowego tarasu na dachu. Dodatkowo przynależy do niego także miejsce postojowe wyznaczone na terenie osiedla. Mieszkania oferowane w ramach inwestycji charakteryzują się dużą funkcjonalnością, solidnością wykonania i znakomitym doświetleniem. Lokale umożliwiają tworzenie praktycznych i wygodnych aranżacji wnętrz, zapewniając zarazem komfortowe warunki do zamieszkania. Osiedle Pod Orzechem jest kompleksem zamkniętym i ogrodzonym, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa, prywatności oraz kameralny charakter. Otoczenie inwestycji stanowi niska zabudowa oraz tereny zielone,...