Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Krowodrza i okolice - 10 inwestycji

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska

Kraków, Krowodrza Ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13 C D

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:66 mieszkań

Powierzchnia:34-81 m2

Liczba pokoi:1 - 4

Cena:6.520,00 pln

Deweloper: Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. kom.

Fabryka Czekolady

Kraków, Krowodrza ul. Wrocławska

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:36-83 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Geo Grupa Deweloperska

Kamieniczki Żabiniec

Kraków, Krowodrza ul. Żabieniec 38

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:42.01-106.23 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: BUDOMAT

Murapol Poznańska

Kraków, Krowodrza ul. Poznańska

Termin oddania: II kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27-80 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Murapol Sp. z o.o.

Osiedle Jurajskie III

Kraków, Krowodrza ul. Wierzyńskiego

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:24 mieszkań

Powierzchnia:35-72 m2

Liczba pokoi:3

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: SM Grodzka

Poznańska 10

Kraków, Krowodrza ul. Wrocławska

Termin oddania: grudzień 2015

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:36.08-66.6 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Terra Casa

Prądnicka 65

Kraków, Krowodrza ul. Prądnicka

Termin oddania: II kwartał 2017

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:31-65 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: TĘTNOWSKI DEVELOPMENT

Prądnik Nowy

Kraków, Krowodrza ul. Pachońskiego

Termin oddania: IV kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32.37-70 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: CPRE Sp. z o.o.

Ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków, Krowodrza ul. Kazimierza Wielkiego Krakow

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:30-120 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:8200

Deweloper: Agmen

Łokietka

Kraków, Krowodrza ul. Łokietka

Termin oddania: 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32-65 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: ArmadaDom Zapiór sp.j.

Aktualności Dzielnica Krowodrza

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Lubelska 10 – nowy kompleks mieszkalny na Krowodrzy

W sercu krakowskiej dzielnicy Krowodrza ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowej o nazwie Lubelska 10. Projekt zrealizuje firma Dasta Invest, a jego efektem będzie powstanie kameralnego obiektu z 16 lokalami mieszkalnymi. Oddanie kompleksu do użytku przyszłych mieszkańców deweloper planuje na pierwszy kwartał 2018 roku.

Lubelska 10 będzie wyjątkową, kameralną kamienicą o czterech kondygnacjach naziemnych. W obrębie obiektu rozlokowanych zostanie 16 komfortowych mieszkań oraz jeden lokal o przeznaczeniu usługowym w części parterowej. Budynek charakteryzować będzie oryginalna i ciekawa architektura, nowoczesne rozwiązania, a także najwyższa jakość wykonania. Kondygnacja podziemna budynku posłuży jako przestrzeń do stworzenia wielostanowiskowego garażu podziemnego z 15 miejscami parkingowymi oraz komórek lokatorskich. W kameralnej klatce schodowej obiektu zamontowana zostanie cichobieżna winda. Klienci zainteresowani ofertą Lubelskiej 10 mogą wybierać spośród 16 lokali o układach dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Powierzchnia najmniejszego z dostępnych mieszkań wynosi niespełna 35 mkw, zaś największe zajmuje ponad 106 mkw. Inwestycja Lubelska 10 zrealizowana zostanie w spokojnej okolicy, która jednocześnie zapewni dostęp najważniejszych atutów centrum Krakowa. Lokalizacja kamienicy zagwarantuje możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej, świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami metropolii, a także rozwiniętej infrastruktury handlowej i usługowej.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Nowa luksusowa inwestycja w Krakowie – NY Residence

Na obszarze krakowskiej dzielnicy Krowodrza spółka Terra Casa rozpoczęła realizację prestiżowej inwestycji mieszkaniowej. Nowy apartamentowiec o nazwie NY Residence powstanie przy ulicy Wrocławskiej i zaoferuje 130 luksusowych mieszkań. Deweloper przystąpił już do przedsprzedaży apartamentów, których ukończenie planuje się na sierpień 2018 roku.

Inwestycja NY Residence cechować się będzie nowoczesnością, swobodą, wyjątkowym stylem architektonicznym oraz wielkomiejskim charakterem. Mieszkania zaprojektowane w ramach apartamentowca posiadać będą wysokie walory estetyczne i funkcjonalne, a ich wnętrza wypełnione zostaną unikalną paletą usług dodatkowych. Apartamentowiec NY Residence zachwycać będzie funkcjonalnością i estetyką części wspólnych. Z myślą o wygodzie mieszkańców planuje się budowę podziemnego parkingu na 100 stanowisk parkingowych, a także dwóch rowerowni, praktycznych pomieszczeń gospodarczych i boksów użytkowych. Wejście do budynku stworzone zostanie w formie reprezentacyjnego lobby. Przy obiekcie planuje się stworzenie wewnętrznego zacisznego dziedzińca, który wypełni specjalnie zaprojektowana zieleń i mała architektura. Oferta NY Residence to 130 ekskluzywnych mieszkań, których powierzchnie kształtują się od 22 do 105 mkw. Znaczna część apartamentów posiada dostęp do balkonu lub tarasu, a z lokali umiejsco...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Ostatni etap osiedla Fabryka Czekolady już w sprzedaży!

Grupa Deweloperska GEO przystąpiła do realizacji ostatniej części krakowskiego osiedla Fabryka Czekolady. W ofercie dewelopera pojawiły się już mieszkania zaprojektowane w ramach tego etapu inwestycji. Kompleks powstaje na obszarze dzielnicy Krowodrza, a jego planowany termin ukończenia to drugi kwartał 2018 roku.

Fabryka Czekolady jest trzecim projektem Grupy Deweloperskie GEO, który powstaje w stolicy Małopolski. Dwie pozostałe krakowskie inwestycje dewelopera to Kwiatowa Równina oraz Biała Polana. Realizacja osiedla Fabryka Czekolady odbywa się w czterech etapach. Pierwszy z nich obejmujący segment A został już w pełni ukończony i wyprzedany. Drugi o nazwie B posiada już zgodę na użytkowanie, a w jego ofercie pozostały wciąż wolne lokale mieszkalne. Trzeci etap inwestycji, w ramach którego deweloper wybuduje budynek D zostanie ukończony w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wprowadzony aktualnie do sprzedaży obiekt C stanowi czwartą, a zarazem ostatnią część projektu. Efektem realizacji IV etapu Fabryki Czekolady będzie powstanie 26 lokali mieszkalnych o układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Powierzchnie mieszkań dostępnych w tej części osiedla kształtować się będą na poziomie 40-80 mkw. Uzupełnieniem oferty tej części osiedla są cztery lokale o przeznaczeniu usługowym. Ceny sprzed...