Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Podgórze i okolice - 28 inwestycji

Zacisze Kordiana III

Kraków, Podgórze ul. Kordiana

Grupa Matejek

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:36.1-62 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

Amber Park

Kraków, Podgórze ul. A. Bochenka

Termin oddania: II kwartał 2013

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27.1-71.05 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:4 990 zł brutto

Deweloper: Grupa Gant

Obozowa V

Kraków, Podgórze ul. Obozowa

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:29.21-114.57 m2

Liczba pokoi:1 - 4

Cena:5 800 PLN

Deweloper: Firma Sobola

Bagry Park IV

Kraków, Podgórze Bagrowa

Termin oddania:

Liczba mieszkań:9 mieszkań

Powierzchnia:46.3-98.23 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Atal S.A. - filia Kraków

Dom pod kopcem II, budynek A1

Kraków, Podgórze ul. Wielicka 42C

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:31.18-68.81 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Budopol Sp. z o.o.

Dom pod kopcem II, budynek A2

Kraków, Podgórze ul. Wielicka 42

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32.24-35.83 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Budopol Sp. z o.o.

Dom pod kopcem II, budynek A3

Kraków, Podgórze ul. Wielicka 42A

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:33.35-49.78 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Budopol Sp. z o.o.

Garden Residence

Kraków, Podgórze ul. Przemysłowa

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:190 mieszkań

Powierzchnia:27.43-149.96 m2

Liczba pokoi:3 - 4

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Alpha Development Sp. z o. o. Sp. komandytowo-akcyjna

Kamienica Solna 1

Kraków, Podgórze ul. Solna

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:19 mieszkań

Powierzchnia:60.46-94.98 m2

Liczba pokoi:3 - studio

Cena:od 7 718 zł

Deweloper: Grupa Buma

Konopnicka City Park

Kraków, Podgórze ul. Marii Konopnickiej

Termin oddania: IV kwartał 2017

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27-63 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Activ Investment Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Podgórze

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Enklawa Rodzinna – nowa inwestycja na Podgórzu

Przy ulicy Kordiana na krakowskim Podgórzu Grupa Deweloperska P.B. Start zrealizuje swoją najnowsza inwestycją mieszkaniową. Osiedle o nazwie Enklawa Rodzinna wprowadzi na rynek 162 komfortowe mieszkania z miejscami postojowymi, garażami i komórkami lokatorskimi. Oddanie kompleksu do użytku przyszłych mieszkańców planuje się na czwarty kwartał przyszłego roku.

Enklawa Rodzinna jest inwestycją zaprojektowaną z myślą o rodzinach z dziećmi. Jej znaczący atut stanowi lokalizacja, która gwarantuje dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej oraz bliskość szkół i przedszkoli. W bliskiej odległości od kompleksu zlokalizowany jest Park Kurdwanowski, a odległość od Rynku Głównego to zaledwie 7 km. Oferta sprzedaży osiedla Enklawa Rodzinna zawiera 162 lokale mieszkalne o układach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Najmniejsze z dostępnych mieszkań posiada powierzchnię około 28 mkw, zaś największe zajmuje nieco ponad 78 mkw. Wszystkie lokale cechują się dużą funkcjonalnością przestrzeni. Ceny sprzedaży wahają się od 5 do 6,3 tysięcy zł za mkw. Pierwsi nabywcy mieszkań mogą skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez dewelopera. Obejmuje ona 30 mieszkań, których ceny zakupu obniżone zostaną o 200 zł/mkw. Okolica Enklawy Rodzinnej wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu kompleksu znajdują się wiele banków, dyskontów, lokali usługowych oraz aptek. W niedalekiej odległości zlokalizowane są również centra handlowe i obiekty sportowo-rekreacyjne. Miłośnicy zieleni z pewnością docenią sąsiedztwo Parku Kurdwanowskiego, w obrębie którego mieści się plac zabaw dla dzieci.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza sprzedaż drugiego etapu Wielicka Garden

Spółka ATAL rozpoczęła sprzedaż mieszkań zaprojektowanych w ramach drugiego etapu osiedla Wielicka Garden na krakowskim Podgórzu. W ramach inwestycji powstaną lokale o wysokim standardzie wykończenia, które cechować się będą wygodnymi i funkcjonalnymi wnętrzami. Budowa osiedla przebiegać będzie zgodnie z dopracowanym projektem, a jej zakończenie nastąpi w czwartym kwartale 2018 roku.

Kompleks Wielicka Garden II będzie zespołem czterech budynków wielorodzinnych, w obrębie których rozlokowanych zostanie 177 lokali mieszkalnych. Potencjalni nabywcy mogą wybierać spośród mieszkań o układach od jedno- do czteropokojowych, których metraże kształtować się będą w przedziale 28-94 mkw. Dodatkowo w ramach inwestycji powstanie garaż podziemny ze 142 stanowiskami postojowymi oraz 39 miejsc parkingowych naziemnych. Dla wygody mieszkańców planuje się również budowę 129 komórek lokatorskich. Ważnym walorem osiedla Wielicka Garden II będzie jego lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. Położenie kompleksu zagwarantuje przyszłym mieszkańcom swobodny dostęp do centrum metropolii i atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. W bliskiej odległości od inwestycji mieszczą się sklepy wraz ze stacją benzynową oraz punktami usługowymi i gastronomicznymi. Niedaleko zlokalizowane są również placówki edukacyjne, przedszkola i żłobki. Położenie osiedla gwarantuje także łatw...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Zakończyła się realizacja inwestycji Masarska 8 Apartamenty

Spółka Atal zakończyła prace związane z budową kompleksu Masarska 8 Apartamenty. Inwestycja zrealizowana na obszarze krakowskiej dzielnicy Podgórze otrzymała już zgodę na użytkowanie. W ofercie sprzedaży osiedla pozostało zaledwie pięć gotowych mieszkań.

Masarska 8 Apartamenty jest wyjątkowym projektem architektonicznym. Obiekt cechuje się niepowtarzalną formą i kształtem, a jego wysokość waha się od czterech do sześciu kondygnacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych budynek wyróżnia się spośród okolicznej zabudowy. W obrębie kompleksu Masarska 8 Apartamenty zaprojektowano 99 lokali mieszkalnych, posiadających zróżnicowane metraże i układy. Najmniejsze z mieszkań zajmuje nieco ponad 34 mkw, zaś powierzchnia największego to ponad 95 mkw. Apartamenty posiadają od jednego do czterech pokoi. Do każdego lokalu przynależy przestronny balkon, komfortowy taras lub prywatny ogródek. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców w budynku umiejscowiono również 105 stanowisk postojowych w garażu podziemnym, 10 lokali handlowo-usługowych oraz funkcjonalne komórki użytkowe. Masarska 8 Apartamenty powstała z myślą o osobach ceniących walory zamieszkiwania w centrum miasta. Położenie obiektu gwarantuje dostęp do wszelki...