Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

VERMELO II już w sprzedaży– pierwsze mieszkania ze specjalnym rabatem!

VERMELO II już w sprzedaży– pierwsze mieszkania ze specjalnym rabatem!

mota-engil-re.eu

Spółka Mota-Engil Real Estate Management rozpoczęła budowę mieszkań zaprojektowanych w ramach drugiego etapu inwestycji VERMELO. Z okazji rozpoczęcia sprzedaży deweloper przygotował specjalną ofertę dla klientów. Pierwsze dwadzieścia mieszkań z nowej części osiedla dostępne jest z 10% rabatem.

VERMELO jest nowoczesną inwestycją realizowaną na obszarze krakowskiej dzielnicy Stare Miasto. Osiedle tworzyć będą dwa budynki wielorodzinne, w obrębie których rozlokowanych zostanie 312 lokali mieszkalnych posiadających funkcjonalne rozkłady i różnorodne metraże. Najmniejszym z dostępnych mieszkań będzie 31-metrowa kawalerka, zaś największy lokal pięciopokojowy zajmie około 130 mkw.

Mieszkania oferowane w ramach inwestycji VERMELO posiadać będą dostęp do powierzchni dodatkowych w formie balkonów lub loggii. Na każdym piętrze obiektów umieszczonych zostanie zaledwie klika lokali mieszkalnych (4-7), co zdecydowanie zwiększy komfort mieszkańców. W częściach podziemnych budynków powstaną garaże ze 171 stanowiskami parkingowymi. Dodatkowe 67 miejsc postojowych znajdzie się na terenie zewnętrznym.

Oba budynki osiedla VERMELO wraz z kondygnacjami podziemnymi zostaną objęte całodobowym monitoringiem. Dodatkowo w części parterowej obiektu znajdować się będzie stanowisko ochrony. Teren przy obiektach zostanie starannie zaaranżowany i uzupełniony w: chodniki z kostki betonowej, oświetlenie, małą architekturę, plac zabaw oraz obszary zieleni. Pierwszy z budynków zostanie ukończony w IV kwartale 2018 roku, zaś oddanie drugiego obiektu planuje się na II kwartał 2019 roku.

Data publikacji: 27.06.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również