Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Trwa sprzedaż mieszkań z II etapu osiedla Apartamenty Kaskada

Trwa sprzedaż mieszkań z II etapu osiedla Apartamenty Kaskada

apartamenty-kaskada.pl

Apartamenty Kaskada to prestiżowa inwestycja realizowana na krakowskim Prądniku Czerwonym, której oferta sprzedaży w ostatnim czasie powiększyła się o mieszkania zaprojektowane w ramach drugiego etapu projektu. Równolegle deweloper kontynuuje sprzedaż gotowych lokali mieszkalnych zrealizowanych w pierwszej fazie inwestycji, których metraże wynoszą od 27 do 111 mkw.

W ramach zrealizowanego w ostatnim czasie pierwszego etapu Apartamentów Kaskada potencjalni nabywcy mogą wybierać pomiędzy pięcioma apartamentami oferowanymi wraz z tarasami oraz 54 komfortowymi mieszkaniami. Metraże dostępnych lokali kształtują się na poziomie 27-111 mkw. Do każdego mieszkania tej części osiedla przynależy komórka lokatorska, mieszcząca się w części podziemnej obiektu.

Apartamenty Kaskada to osiedle o ciekawej, nowoczesnej architekturze, którego realizacja przebiega etapowo. Pierwsza część kompleksu została już oddana do użytkowania i tworzą ją dwa tarasowe budynki skierowane na północ. Apartamenty wybudowane w pierwszym etapie otwierają się w stronę przestronnego dziedzińca, w którym mieści się zieleń, urządzenia zabaw dla najmłodszych, alejki spacerowe oraz miejsca wypoczynku.

Efektem realizacji drugiego etapu Apartamentów Kaskada będzie powstanie mniejszego budynku, wznoszącego się kaskadowo w kierunku wschodu i zachodu. Obiekt posiadać będzie nowoczesną i dynamiczną formę o przyjaznej kolorystyce i miękkich liniach elewacji. W ramach tego etapu powstaną mieszkania z pokojami dziennymi i balkonami o ekspozycji południowej, a także komórkami lokatorskimi w części podziemnej. Dodatkowo planuje się stworzenie obszernego parkingu z miejscami postojowymi dla mieszkańców apartamentowca.
Data publikacji: 31.12.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również