Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Trwa budowa i sprzedaż mieszkań na osiedlu Centralna Park

Trwa budowa i sprzedaż mieszkań na osiedlu Centralna Park

www.lcc.pl

Spółka LC Corp kontynuuje proces budowy i sprzedaży lokali mieszkalnych, powstających w ramach inwestycji Centralna Park na krakowskich Czyżynach. Aktualnie realizowane są dwa pierwsze etapy osiedla, obejmujące budynki D oraz E. Ceny sprzedaży mieszkań rozpoczynają się od 4900 zł/mkw.

Centralna Park to osiedle zlokalizowane na północno-wschodnim obszarze Krakowa, które docelowo składać się będzie z pięciu obiektów wielorodzinnych. Łącznie we wszystkich etapach inwestycji planuje się budowę ponad 800 lokali mieszkalnych, posiadających zróżnicowane układy i metraże. Projekt zrealizowany zostanie ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność mieszkań. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców w ramach kompleksu planuje się budowę garażu podziemnego oraz naziemnych miejsc postojowych.

W aktualnej ofercie sprzedaży osiedla Centralna Park znajduje się 109 lokali mieszkalnych, powstających w ramach dwóch pierwszych faz inwestycji. Nabywcy mogą wybierać spośród mieszkań posiadających dwa, trzy lub cztery pokoje, do których przynależą balkony lub loggie. Powierzchnia najmniejszego z dostępnych lokali to niespełna 34 mkw, zaś największe zajmuje blisko 85 mkw.

Zakończenie realizacji pierwszego obiektu inwestycji Centralna Park deweloper zaplanował na drugi kwartał przyszłego roku. Kolejny budynek ukończony zostanie na początku 2018 roku.

Osiedle powstaje na obszarze doskonale rozwiniętej dzielnicy miasta. Czyżyny zagwarantują przyszłym mieszkańcom bogatą infrastrukturę, wygodną komunikację, a także dostęp do terenów zielonych i licznych miejsc rekreacyjnych.
Data publikacji: 28.10.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również