Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Start sprzedaży mieszkań z II etapu osiedla Centralna Park

Start sprzedaży mieszkań z II etapu osiedla Centralna Park

www.lcc.pl

Firma LC Corp rozpoczęła sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu inwestycji Centralna Park na krakowskich Czyżynach. Oferta osiedla powiększyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach budynku E, którego planowany termin ukończenia to pierwszy kwartał 2018 roku. Jednocześnie trwa budowa i sprzedaż mieszkań z obiektu D, stanowiącego pierwszy etap inwestycji, z planowanym zakończeniem w drugim kwartale 2017 roku. Ceny sprzedaży lokali mieszkalnych rozpoczynają się od 4900 zł/mkw.

Centralna Park to osiedle powstające na północno-wschodnim obszarze stolicy Małopolski, w odległości zaledwie sześciu kilometrów od Rynku. Docelowo kompleks tworzyć będzie pięć obiektów wielorodzinnych z łączną liczbą ponad 800 mieszkań. O komfort zmotoryzowanych mieszkańców zadbają garaże w kondygnacjach podziemnych wraz z miejscami postojowymi na zewnętrznym terenie osiedla.

Oferta inwestycji zawiera lokale mieszkalne posiadające zróżnicowane układy i metraże, które zaprojektowano z myślą o zapewnieniu jak największego stopnia funkcjonalności. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony i loggie.

Niewątpliwy atut inwestycji Centralna Park stanowi jej lokalizacja. Dzielnica, na której powstaje kompleks cechuje się dużą liczbą miejsc rekreacyjnych oraz atrakcyjnymi terenami zielonymi. Bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu stanowi Park Lotników Polskich. W pobliżu mieszczą się obiekty handlowe i usługowe, placówki oświatowe oraz obiekty sportowe. Dodatkowy walor stanowi rozwinięta komunikacja i możliwość szybkiego dotarcia do innych części miasta.
Data publikacji: 19.06.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również