Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Rusza sprzedaż Apartamentów Przybyszewskiego 64

Rusza sprzedaż Apartamentów Przybyszewskiego 64

www.atal.pl

Firma Atal S.A. rozpoczęła proces sprzedaży lokali mieszkalnych zaprojektowanych w ramach swojego nowego projektu mieszkaniowego na krakowskich Bronowicach. Apartamenty Przybyszewskiego 64 to inwestycja, w ramach której planuje się budowę kompleksu mieszkalnego, tworzonego przez siedmiopiętrowy obiekt jednosegmentowy oraz dwa pięciopiętrowe segmenty.

Osiedle, którego projekt przygotowała pracowania AP Szczepaniak, wyróżniać się będzie estetyczną i minimalistyczną architekturą. W obrębie kompleksu rozlokowane zostaną 92 lokale mieszkalne, pomieszczenie o przeznaczeniu usługowym, komórki użytkowe oraz 111 stanowisk parkingowych dla samochodów. Budowa kompleksu zakończona zostanie w ostatnim kwartale 2017 roku.

Oferta inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 zawiera 92 lokale mieszkalne w cenach od 7,5 tys. zł/mkw. Powierzchnie dostępnych mieszkań kształtują się w przedziale od 30 do niespełna 104 mkw, zaś ich układy od jedno- do pięciopokojowego.

Najnowszy projekt firmy Atal cechować się będzie zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i licznych udogodnień. W obrębie kompleksu zaprojektowano nowoczesny garaż z platformami parkingowymi, który umożliwi maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna aranżacja terenu zewnętrznego wraz z jego estetycznym wykończeniem, ogrodzeniem i starannie zaprojektowaną roślinnością. Co więcej znaczącym atutem Apartamentów Przybyszewskiego 64 będzie dogodna lokalizacja w komfortowej i prestiżowej dzielnicy miasta.
Data publikacji: 15.08.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również