Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle Banacha - w sprzedaży ostatnie mieszkania

Osiedle Banacha - w sprzedaży ostatnie mieszkania

www.activ-investment.eu

W ofercie I etapu krakowskiej inwestycji Banacha pozostały już ostatnie wolne lokale mieszkalne. Na osiedlu położonym w pobliżu Górki Narodowej swoje nowe mieszkania znalazło już 204 nabywców, co stanowi 86 % wszystkich oferowanych lokali. Zainteresowanie ofertą inwestycji stale utrzymuje się na wysokim poziomie.

Osiedla Banacha to projekt realizowany przez firmę Activ Investment na obszarze dzielnicy Prądnik Biały. We wszystkich etapach inwestycji powstaje łącznie 239 mieszkań, których ceny sprzedaży rozpoczynają się od 4900 zł/mkw powierzchni. Osiedle cieszy się ogromną popularnością i przyciąga wielu klientów rynku pierwotnego.

Duże tempo sprzedaży mieszkań na osiedlu Banacha jest miłym zaskoczeniem. Wszystkie lokale mieszkalne z pierwszej fazy inwestycji zostały sprzedane jeszcze przed końcem prac budowlanych. Kolejne etapy kompleksu z pewnością powtórzą sukces, o czym świadczą dotychczasowe wyniki sprzedaży.

Aktualnie w ofercie II etapu Osiedla Banacha znajduje się 5 wolnych lokali mieszkalnych z 76 znajdujących się pierwotnie w sprzedaży. Mieszkania tej fazy inwestycji zostaną przekazane nabywcom w drugim kwartale 2018 roku. Najwięcej bo aż 30 wolnych lokali (z 76) znajduje się w ofercie III etapu osiedla. Mieszkania powstające w ramach ostatniej części inwestycji trafią do nabywców w połowie 2019 roku.

Data publikacji: 01.12.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również