Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle Bajeczna Apartamenty na finiszu

Osiedle Bajeczna Apartamenty na finiszu

atal.pl

Realizacja inwestycji Bajeczna Apartamenty na krakowskich Grzegórzkach zbliża się ku końcowi. Eleganckie apartamentowce są przyjemnym akcentem architektonicznym tej części miasta, a jednocześnie harmonijnie współgrają z otaczającą zabudową.

Bajeczna Apartamenty to zespół trzech nowoczesnych obiektów wielorodzinnych, które zaprojektowano z myślą o estetyce oraz wygodzie mieszkańców. W obrębie budynków rozlokowano 186 funkcjonalnych mieszkań o rozkładach od jedno- do czteropokojowych. Powierzchnie mieszkań na osiedlu kształtują się w przedziale 29-92 mkw.

Inwestycja Bajeczna Apartamenty wyróżnia się licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. O potrzeby zmotoryzowanych zadbają 84 stanowiska postojowe w garażu na parterze, uzupełnione o dodatkowe 39 miejsc parkingowych na terenie zewnętrznym. Co więcej w projektach budynków uwzględniono stworzenie 45 komórek lokatorskich.

Osiedle Bajeczna Apartamenty objęty zostanie ogrodzeniem, co w znacznym stopniu zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Cały teren kompleksu wyróżniać się będzie estetyką wykończenia, a same budynki efektownymi elewacjami. Dzięki spójnym nawierzchniom i elementom zieleni osiedle doskonale wpisuje się w otoczenie. Dużym atutem inwestycji jest znakomita lokalizacja, która zapewnia znakomite połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa oraz jego pozostałymi dzielnicami.

Data publikacji: 01.12.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również