Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle 7 Życzeń powiększa się o kolejne budynki

Osiedle 7 Życzeń powiększa się o kolejne budynki

www.osiedle7zyczen.pl

Firma Acar Developer poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali mieszkalnych z kolejnych budynków, zaprojektowanych w ramach Osiedla 7 Życzeń. Inwestycja realizowana na obszarze krakowskiej dzielnicy Bronowice powiększy się tym samym o obiekty 18 i 19, których planowany termin ukończenia to czwarty kwartał 2016 roku. W ofercie projektu dostępne są nadal mieszkania powstałe we wcześniejszych etapach.

Osiedle 7 Życzeń jest kameralnym kompleksem willi miejskich, który skierowany jest do klientów ceniących piękno własnego otoczenia, pragną cieszyć się zakupionym mieszkaniem, a jednocześnie zakupić lokal w atrakcyjnej cenie. Aktualna oferta inwestycji pozwala na nabycie wymarzonego mieszkania w cenie nieco ponad 220 tys. zł.

Osiedle 7 Życzeń charakteryzuje się nowoczesną, a zarazem klasyczną architekturą, która doskonale współgra z sąsiadującą zabudową jednorodzinną. Budynki utrzymane zostaną w stonowanej kolorystyce z dominującą ciepła bielą i szarością drewna calvados oraz antracytu. Lekkość brył budynków zostanie zwiększona przeszkleniami i narożnymi tarasami.

Korzystając z dotychczasowych doświadczeń deweloper przygotował szeroki wachlarz różnorodnych lokali mieszkalnych, które mogą spełnić wymagania niemalże wszystkich grup nabywców. W ofercie niedrogie kompaktowe mieszkania typu studio, przestronne dwupokojowe lokale zajmujące od 42 do 52 mkw, a także trzy- czteropokojowe apartamenty, których powierzchnie kształtują się w przedziale 75-130 mkw. Mieszkania można zakupić wraz z dużym tarasem bądź też ogródkiem.
Data publikacji: 30.12.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również