Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Na Grzegórzkach powstanie nowoczesne osiedle – Aleja Pokoju 83

Na Grzegórzkach powstanie nowoczesne osiedle – Aleja Pokoju 83

atal.pl

Firma ATAL wybuduje kolejne osiedle mieszkaniowe w Krakowie. Projekt o nazwie Aleja Pokoju 83 zrealizowany zostanie na obszarze dzielnicy Grzegórzki. Nowoczesny kompleks cechować się będzie kameralnym, a zarazem eleganckim charakterem. Już teraz deweloper rozpoczął proces sprzedaży mieszkań, których planowany termin oddania do użytku to czwarty kwartał 2019 roku.

Osiedle Aleja Pokoju 83 tworzyć będą cztery obiekty wielorodzinne, w których łącznie rozlokowane zostaną 202 mieszkania. Najmniejsze z nich posiadać będzie powierzchnię nieco ponad 36 mkw, zaś największe zajmie niemal 90 mkw. Na nabywców czekać będą lokale o układach od jedno- do czteropokojowego, które wyróżniać się będą wysokim standardem, dużymi przeszkleniami i znaczną elastycznością przestrzeni. Do mieszkań przynależeć będą przestronne balkony oraz funkcjonalne loggie.

Oferta inwestycji Aleja Pokoju 83, poza komfortowymi mieszkaniami, obejmuje 10 lokali usługowych o metrażach wahających się w przedziale 54-97 mkw oraz 166 komórek lokatorskich. W budynkach powstaną garaże podziemne z 263 miejscami parkingowymi, a dodatkowe 9 stanowisk postojowych usytuowanych zostanie na terenie zewnętrznym.

Obiekty tworzące Aleję Pokoju 83 posiadać będą proste, estetyczne bryły oraz elewację utrzymaną w bieli, szarości i brązie. Otoczenie osiedla zagwarantuje wygodny dostęp do terenów rekreacyjnych, parków, przystanków komunikacji miejskiej, centrum handlowego oraz licznych punktów o charakterze usługowych, handlowych i rekreacyjnych. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, inwestycja z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukujących bliskości miasta połączonej z dużą ilością terenów zielonych.

Data publikacji: 02.10.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również