Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Dasta Invest rozpoczyna nową inwestycję przy ul. Hynka

Dasta Invest rozpoczyna nową inwestycję przy ul. Hynka

www.dastainvest.pl

Spółka Dasta Invest rozpoczyna realizację kolejnego projektu mieszkaniowego na krakowskich Czyżynach. Osiedle przy ulicy Hynka sąsiadować będzie z jedną z wcześniejszych inwestycji dewelopera przy ul. Marii Dąbrowskiej. Nowy kompleks zaprojektowany został przez mgr inż. arch. Adama Kozika z pracowni Ar-De Studio, a jego ukończenie planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku.

Hynka jest osiedlem powstającym z myślą o rodzinach i młodych, rozwijających się osobach. Kompleks zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, zagwarantuje dostęp do bardzo bardzo dobrej infrastruktury i komunikacji. W bliskim sąsiedztwie inwestycji przyszli mieszkańcy bez problemu odnajdą sklepy, pocztę, punkty usługowe, placówki edukacyjne, kościół, a także przychodnie lekarskie.

Budynek Hynka cechować będzie nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe. W obiekcie rozmieszczone zostaną funkcjonalne i przestrzennie zaprojektowane lokale mieszkalne. Najmniejsze z dostępnych mieszkanie dwupokojowe zajmować będzie powierzchnię nieco ponad 29 mkw, zaś największy lokal pięciopokojowy – ponad 104 mkw. Wszystkie mieszkania oferowane będą z przestronnymi loggiami.

Kondygnacja podziemna obiektu Hynka posłuży jako przestrzeń do stworzenia wielostanowiskowego garażu podziemnego. Znajdzie się w nim 114 stanowisk parkingowych, które zadbają o potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców. Na terenie zewnętrznym osiedla planuje się zaaranżowanie wspólnego, zielonego terenu, który uzupełnią elementy rekreacyjne oraz mała architektura.
Data publikacji: 25.04.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również