Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Centralna Park kusi atrakcyjną ofertą mieszkań w MdM

Centralna Park kusi atrakcyjną ofertą mieszkań w MdM

www.lcc.pl

Centralna Park jest inwestycją zlokalizowaną na krakowskich Czyżynach, za której realizację odpowiada znany deweloper LC Corp. Osiedle wyróżnia się bogatą ofertą lokali mieszkalnych proponowanych z cenach od 4700 zł/mkw, z których większość kwalifikuje się do programu MdM. Osiedle realizowane jest przy ulicy Centralnej, gwarantującej dostęp do rozwiniętej komunikacji i infrastruktury miejskiej.

Kompleks Centralna Park tworzyć będzie pięć budynków wielorodzinnych, które łącznie pomieszczą 800 komfortowych mieszkań. Będą to lokale o dużej funkcjonalności, ze zróżnicowanymi układami i metrażami wahającymi się w przedziale 24-72 mkw. Część mieszkań znajdujących się w ofercie inwestycji kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Centralna Park to osiedle o nowoczesnej architekturze, łatwym dostępie do strefy usługowej i komunikacji miejskiej, a także bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Liczne walory inwestycji w połączeniu z wysoką jakością wykonania i starannością samego projektu stanowią gwarancję wygodnego zamieszkiwania w estetycznym otoczeniu.

Klienci zainteresowani ofertą inwestycji Centralna Park, aktualnie mogą zakupić lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach pierwszego etapu projektu, która znajduje się w fazie realizacji. Poza komfortowymi mieszkaniami w sprzedaży znajdują się również miejsca postojowe w garażu, w cenie 12 tys. zł. Planowane zakończenie prac związanych z tą częścią osiedla datuje się na drugi kwartał 2017 roku.
Data publikacji: 28.12.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również