Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Activ Investment wybuduje Osiedle Stańczyka

Activ Investment wybuduje Osiedle Stańczyka

www.activ-investment.eu

W planach firmy Activ Investment pojawiła się realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej na krakowskich Bronowicach. Mieszkania z projektu o nazwie Osiedle Stańczyka już wkrótce pojawią się w ofercie sprzedaży dewelopera. Lokale dostępne będą dla nabywców w cenach już od 5600 zł/mkw.

Osiedla Stańczyka tworzyć będą dwa budynki wielorodzinne, których budowa podzielona zostanie na dwa etapy. Rozpoczęcie realizacji pierwszego z obiektów zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku. Kompleks powstanie na północno - zachodnim obszarze stolicy Małopolski.

W ofercie pierwszego etapu Osiedla Stańczyka znajdzie się 158 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych metrażach i komfortowych rozkładach jedno-, dwu- i trzypokojowych. Duże zróżnicowanie mieszkań pozwoli na wybór lokalu idealnie dostosowanego do oczekiwań nabywcy, a co za tym idzie na spełnienie potrzeb różnych grup nabywców.

Z myślą o komforcie przyszłych lokatorów osiedla, w projekcie budynków uwzględniono przestrzeń na stworzenie komórek lokatorskich. Co więcej planuje się budowę wielostanowiskowego garażu podziemnego z miejscami postojowymi dla mieszkańców, a także dodatkowych stanowisk parkingowych na terenie zewnętrznym.

Osiedle Stańczyka zlokalizowane będzie w odległości zaledwie 3,5 kilometra od centrum Krakowa. Dogodne położenie kompleksu zapewni jego przyszłym mieszkańcom dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W otoczeniu inwestycji nie zabraknie również licznych przystanków komunikacyjnych, które umożliwią szybkie i wygodne dotarcie do niemal każdej części stolicy Małopolski.
Data publikacji: 10.09.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również